Friday, August 3, 2012

Šmakoun šíthlé nudle s rajčaty, jahodovo/švestkové smoothie

Nedávno jsem v Tescu narazila na výrobky Šmakoun. Jedná se produkty vyráběné z vaječných bílků..tzn. výborný zdroj bílkovin;) Vyzkoušila jsem produkty hned dva- eggcheese a štíhlé nudle> dnešní oběd:)

Nejlepší na těchto nudlích nejsou jen jejich nutriční hodnoty,ale i rychlost přípravy. Stačí je dát na 2 minuty do mikrovlnky a je hotovo!:) Ochutila jsem klasicky rajčetem a zbytkem pesta z kuskusu;)

Na jednu porci:

80g Šmakoun šíthlé nudle
pár cherry rajčátek
hrstka kapar
jedna lžíce červeného pesta
půlka Apetito eidamové tyčinkyPostup jednodušší být nemůže:D všechno dáme do misky,dáme do mikrovlnky na největší výkon na dvě minuty:)


Abych zužitkovala zbytek jahod a švestek,co máme doma, udělala jsem si jako sladké osvěžení jahodovo -švestkové smoothie:) Protože nemám žádný speciální mixér, do kterého se všechno hodí a zmáčkne čudlík (i když by se fakt hodil:D), použivám ten ruční, kdy pak je pocákaná celá kuchyně..:D no ale stojí to za to:)
Podporuji Čechy na olympiádě alespoň tou skleničkou:D

2 comments:

  1. Můžu se zeptat co ty nudle stojí? :) Vypadá to moc dobře :)
    Jinak tu skleničku máme doma taky díky podovolenkovém "obědu" :DD

    ReplyDelete
  2. dekuju :) no bohuzel to bude asi muj pripad,tedka mam takove docela narocne obdobi,ktere jeste bude chvili trvat,ale musim se s tim zkusit vyporadat co nejlepe... mas to moc krasne a same chutovky :)

    ReplyDelete

Děkuji za komentáře:) Odpovídat budu k vám na blog nebo do komentářů, nejde mi přidávat odpověď:(blogger template by lovebird