Sunday, December 16, 2012

Vánoční comeback:)


Po dlouhé odmlce se vracím k blogování a neni lepšího času než toho vánočního:) Protože Vánoce jsou velkou zkouškou pro každého zdravě žijícího člověka. Ale to neznamená, že si je náležitě neužijeme ne?:) A jak to mám v plánu já? Čtěte dál:)Plán je jednoduchý..nepřejídat se (což je teď u mě snadný,po nemoci,kdy jsem moc nejedla,se mi zase stáhnul žaludek:/) a více méně jíst pořád stejně:) Mám výhodu v tom, že kapr se u nás nejí, místo něj máme steak z tuňáka a bramborový salát je skoro bez majonézy (nemůžu se dočkat!!!miluju ho:D) A cukroví? Pár kousků si určitě dám, ale nebudu to přehánět,ani se deprivovat. To je můj krátký plán, co se Vánoc týče. Budou samozřejmě fotky i recepty!
Cvičení zůstane, jen přibude více fitka,když budou ty prázdniny (a útěk od maturitních otázek se vždycky hodí!):D
Teď už ale letím spát, před chvílí bylo 8 a najednou je 11..to nechápu!

A abyste věděli,kdo Vám to tu vlastně teď píše, přikládám jednu fotku z včerejšího plesu:)
Fotku šatů bych přidala taky..ale moje zrcadlo je rozděleno na 3 kousky,tak to vypadá podivně..:D Jinak..ještě před dvěma lety bych si nikdy netroufla vzít na sebe přiléhavé šaty..sebevědomí je to co jsem získala a to, co mě žene kupředu nepřestávat s tím, s čím jsem začala:) 


D.

3 comments:

 1. vítej zpět :)
  krásný design!
  snad tvé plány vyjdou, moc ti to sluší

  ReplyDelete
 2. no ten čas byl hrozný :D mě to nebavilo, kdybych to neviděla, tak o nic nepřijdu :) moc hezký design :)

  ReplyDelete
 3. no já mám také ty spojivky, tak ti to trvalo týden, než to bylo v pořádku?

  ReplyDelete

Děkuji za komentáře:) Odpovídat budu k vám na blog nebo do komentářů, nejde mi přidávat odpověď:(blogger template by lovebird